Wielkopolska Szkoła Roku

 

sekretariat@105.edu.pl

TURNIEJ KLAS PRZYSPOSABIAJĄCYCH DO PRACY

„W 105 na Pedepiadzie są goście i jest rodzina,

więc program się rozpoczyna do śmiechu no i do łez”.

I tak 10 listopada po raz kolejny w naszej szkole odbył się turniej klas przysposabiających do pracy, który w tym roku uświetnili swoją obecnością uczniowie z Zespołu Szkół z Pobiedzisk, Zespołu Szkół nr 1 z Osiedla Sobieskiego i Zespołu Szkół nr 2 z ulicy Prądzyńskiego. Integracja społeczności szkolnej, prezentacja szkoły przysposabiającej do pracy oraz możli-wość autoprezentacji i rywalizacji to główne cele przyświecające organizatorom tego spot-kania.

W ramach turnieju uczniowie podzieleni na trzy drużyny zmagali się z 9 konkurencjami, które prezentowały ich umiejętności w ramach pracowni, m.in.: gospodarstwa domowego, hodowli roślin, ceramicznej, obróbki drewna czy teatralnej. Po turniejowych zmaganiach degustowano przygotowane na tą uroczystość przysmaki i podziwiano prezentowane na stoiskach prace uczniów. Finałem uroczystości była dyskoteka w stylu retro.

Uroczystość przygotowała grupa nauczycieli w składzie: Małgorzata Choromańska, Beata Chrystek, Magdalena Daniel, Robert Dąbrowski, Magdalena Dzięcioł, Magdalena Dziobak, Aleksandra Feder, Grzegorz Feder, Magdalena Galbierczyk, Katarzyna Gotowicz, Łukasz Hampel, Renata Kaniuka, Beata Landsberg, Jagna Matuszak, Magdalena Matuszkiewicz, Agata Wenzel-Sałata.

 

     

 

Program do rozliczania PIT online - e-pity Klauzule informacyjne ad RODO

Jeżeli zauważysz błąd
– zgłoś go do administratora

Zespół Szkół Specjalnych nr 105
ul. Nieszawska 21, 61-021 Poznań

tel: (61) 877 22 94, Fax: (61) 877 23 20
e-mail: sekretariat@105.edu.pl

konto: 881020 4027 0000 1602 1264 2502